zaprojektowane w śródziemnomorskim stylu wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Cinuelica, Orihuela Costa)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Cinuelica, Orihuela Costa)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Cinuelica, Orihuela Costa (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 107 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 467 zł/m2. Kamienica o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 585 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym tarasem i zapierającym dech w piersiach widokiem na morze i panoramę miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również przemyślanym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + łazienka + jadalnia + pokój dzienny + taras
KONDYGNACJA 1: taras + 2 sypialnie + łazienka.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w ciekawej lokalizacji, raptem dwa kilometry od plaży, blisko znanych pól golfowych. Nie brakuje tu również kompletnej infrastruktury, jak sklepy, centra handlowe, restauracje. Rodziny posiadające samochód ucieszą na pewno miejsca parkingowe. Nowi lokatorzy będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdującego się w częściach wspólnych tarasu i basenu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu proszę o kontakt mailowy. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Gwarancja spokojnej transakcji.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-919)

Kontakt:
e-mail: d.wlodara@wgn.pl