minimalistyczny styl wykończenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, La Mata)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, La Mata)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Blanca, La Mata (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 37 m2, lokalizacją na V piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 486 zł/m2. Budynek o 6 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 351 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka doskonałą lokalizacją w unikatowej lokalizacji, której klimat uchodzi za jeden z najzdrowszych na świcie. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również olśniewającymi widokami na morze/ Do plaży jest zaledwie 100 m. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8345)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl