slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja, Mil Palmeras)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja, Mil Palmeras)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Blanca Torrevieja, Mil Palmeras (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 6-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 80,52 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowo wschodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 078 zł/m2, co daje 731 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2018 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w doskonałej lokalizacji na terenie nobilitującego kompleksu z basenem, zielonymi ogrodami i placami zabaw. Na zmotoryzowanych czeka podziemny parking (miejsce parkingowe w cenie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się imponującymi widokami na morze. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: taras + 2 łazienki + 2 sypialnie + salon + aneks kuchenny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie wykończenia „pod klucz”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentację starannie wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7887)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl