przepiękny taras przy ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa del Sol, Estepona, Casares)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa del Sol, Estepona, Casares)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol, Estepona, Casares (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 102 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 13 279 zł/m2. Budynek z 2019 roku o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego/wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 354 500 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży w opcji z lub bez umeblowania, co pozostaje do negocjacji z dotychczasowym właścicielem. Na rodziny posiadające więcej niż jedno auto czeka miejsce do parkowania. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim ogromnym komfortem dającym możliwość korzystania z usług concierge’a. Dodatkowo w jego wnętrzu rozprowadzono klimatyzację, a w łazience stoi wanna z relaksującym hydromasażem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażono również we wstępną instalację do alarmu.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + kuchnia + taras + 2 sypialnie + pokój dzienny. W częściach wspólnych znajdziemy:
– zadbane ogrody
– 2 odkryte baseny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca także swoją lokalizacją, która uchodzi za jedną z najpiękniejszych na Costa del Sol. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się nad samym morzem z bezpośrednim dostępem do plaży. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7568)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl