slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Del Sol Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 3 848 500 zł i powierzchnia 155 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 24 829 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie nobilitującego kompleksu z przepięknymi ogrodami oraz basenami. Ciekawostką jest oferowana nowym lokatorom zniżka na tutejsze SPA, bary oraz restauracje. Dodatkowo nowi domownicy będą mieli możliwość skorzystania z serwisu sprzątającego. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: przedpokój, taras, 2 sypialnie, kuchnia, pokój dzienny, pomieszczenie gospodarcze, 2 łazienki.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz wygody. O to pierwsze troszczy się zaawansowany i nowoczesny system alarmowy. Z okien oraz tarasu luksusowego apartamentu na sprzedaż rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na morze.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych, ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3805)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl