epatujące bogactwem wnętrze luksusoego apartameentu do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 12,9 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 308 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 41 883 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach popularnego wśród naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu klient nie płaci prowizji za pośrednictwo. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może unikalną, prestiżową lokalizacją na terenie elitarnego kompleksu apartamentowego z consiergem i całodobową ochroną tuż przy plaży i porcie. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy wiele ekskluzywnych obiektów gastronomicznych, sportowych i wypoczynkowych. Wśród wielu udogodnień, jakie oferuje zakup ekskluzywnego apartamentu są między innymi dostęp do basenu, ogrodu, uzdrowiska, sal gimnastycznych etc. Warto nadmienić, że sama powierzchnia strefy well-ness wynosi aż 2,5 tysiąca metrów kwadratowych.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentację uprzednio wybranych luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7022)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl