slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 2 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 857 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2019. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 58,42 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 459 tys. zł oraz położenie na II piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim nowoczesnym wnętrzem z efektownym oświetleniem LED-owym i topową lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. Osiedle uchodzi za niezwykle nowoczesne. Cisza i spokój. Nieopodal znajdziemy: żłobek, przedszkole, szkoły. Blisko do centrum. Na wyciągnięcie ręki również sklepy, dyskonty popularnych marek, znana i lubiana galeria handlowa oraz wiele innych punktów handlowo-usługowych. Dużym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest na pewno bliskość parku.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, na który składają się:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– garderoba
– łazienka z wc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym drzwiom zewnętrznym z wizjerem Wi-fi oraz antywłamaniowym roletom na pilota. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy ponadto pomieszczenie piwniczne + komórka lokatorska (w cenie). Cena obejmuje także kompletne umeblowanie i osprzęt widoczny na zdjęciach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do osób, które szukają wyposażonego i gotowego do zamieszkania lokalu od zaraz. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu.

Uwaga: przed prezentacją tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu luksusowego apartamentu), przed oględzinami nieruchomości. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

Klientom zainteresowanym zakupem luksusowego apartamentu biuro zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jego zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty oraz zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3134)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl