słoneczny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Budynek o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1 354 500 złotych (21 847 zł/mkw.) a także wygodną powierzchnię 62 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją nieopodal plaży (10 minut spacerem). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie nobilitującego kompleksu mieszkaniowego z basenami, miejscami garażowymi i pomieszczeniami gospodarczymi. Kolejnym atutem tego luksusowego apartamentu do sprzedaży jest rozprowadzona klimatyzacja. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7390)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl