slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Tarnów

Apartament do wynajęcia Tarnów

Luksusowy apartament do wynajmu w Tarnowie (małopolskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 1994 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze z korzystną ekspozycją okien na północ – południe. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 600 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 44 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoją przepiękną, zieloną lokalizacją. Do centrum można dojechać w mniej niż 10 minut. Wokół rozbudowana infrastruktura, jak: sklepy, dyskonty, markety, szkoły, przedszkola, parki etc. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może również komfortowym wnętrzem zaprojektowanym z wyczuciem dobrego smaku. Znajdziemy tu: salon + balkon + sypialnię + kuchnię + łazienkę + przedpokój. Z balkonu oraz okien rozpościera się imponujący widok na osiedlową zieleń. Cena oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu uwzględnia czynsz oraz odstępne. Dodatkowymi kosztami są media według zużycia. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-3032)

Kontakt:
e-mail: renata@wgn.tarnow.pl