slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 067 711 zł i powierzchnia 100 m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 677 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się fantastyczną lokalizacją w miejscu, gdzie niemal przez cały rok świeci słońce. To teren elitarnego osiedla apartamentowego na szczycie wzgórza z bogatą ofertą części wspólnych, gdzie znajdziemy egzotyczne ogrody i baseny. Na lokalnym rynku nieruchomości lokalizacja ta cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem. W zasięgu wzroku rozwinięta baza restauracyjno-usługowo-handlowa.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim lokatorom zarówno najwyższy standard, jak i poczucie bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się klimatyzacja, porcelanowe płytki na podłogach i sejf, natomiast nad bezpieczeństwem czuwają antywłamaniowe drzwi, 24-godzinna ochrona oraz monitoring wideo. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany zgodnie z najnowszymi trendami z imponującymi widokami na morze oraz pole golfowe.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-84)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl