slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Fuengirola (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 69 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 48 455 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 3 343 384 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją ciekawą lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej z bogatą ofertą części wspólnych. Znajdziemy tu: prywatne centrum biznesowe + ekskluzywne lobby + miejsce do grillowania + jacuzzi + baseny + sztuczną plażę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu, co potwierdza certyfikat energetyczny „A”. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w oparciu o awangardową architekturę z futurystycznie zakrzywionymi ścianami i panoramicznymi oknami od podłogi do sufitu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym. Do dyspozycji mieszkańców jest również wiele miejsc postojowych. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje przyszłym mieszkańcom zapierające dech w piersiach widoki na morze. Mocnym atutem lokalizacji jest także pobliska promenada.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-138)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl