elegancki pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Guardamar Del Segura)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Guardamar Del Segura)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Guardamar del Segura (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 42 m2, lokalizacją na piątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 536 zł/m2. Budynek o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 400 500 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją trzysta metrów od morza. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu kompletnie odremontowane, umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD i RTV. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: kuchnia + łazienka + sypialnia + salon. Luksusowy apartament na sprzedaż z dostępem do osiedlowego basenu.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8808)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl