widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Guardamar Del Segura)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Guardamar del Segura)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Guardamar del Segura (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 11 956 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2019. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 102 m2. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na wschód – zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 219 500 zł oraz położenie na drugim piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje perfekcyjną lokalizacją bardzo blisko plaży. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktyczną komórką lokatorską. Przyszli właściciele będą mogli korzystać ze znajdującego się w częściach wspólnych basenu. Właściciele aut z kolei docenią podziemny garaż z miejscami parkingowymi. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 3 sypialnie + taras + kuchnia + 2 łazienki + salon. Na koniec koniecznie należy podkreślić, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament zachwyca nowoczesnym designem wnętrza.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8849)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl