slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (La Reserva de Marbella, Marbella)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (La Reserva de Marbella, Marbella)

Luksusowy apartament na sprzedaż w La Reserva de Marbella, Marbella (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 833 520 zł i powierzchnia 111 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2006 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 509 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty prestiżowym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym mieszkańcom wysoki standard i wygodę, a to dzięki m.in. zainstalowanej klimatyzacji. Rodziny posiadające samochód docenią ujętą w cenie opłatę za podziemny garaż i pomieszczenie magazynowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie umeblowany i wyposażony. Z okien, a także tarasu oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu rozpościera się zachwycający widok na okolicę. Mocnym punktem oferty jest też obecność w częściach wspólnych basenów, jacuzzi i bajecznie pięknych ogrodów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się komfortowym i wytwornym wnętrzem, na które składają się składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + taras + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa spośród konkurencyjnych ofert swoją wspaniałą lokalizacją, która uważana jest za jedną z najładniejszych na całym Costa del Sol. W najbliższej okolicy znajdziemy pola golfowe i plaże. Nie brakuje również handlowej infrastruktury.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9192)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl