slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 305 000 zł i powierzchnia 57,92 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 266 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom nie tylko życie na europejskim komforcie w luksusie i wygodzie, ale również najwyższy standard bezpieczeństwo, za co odpowiada szyfrowany domofon. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + balkon + sypialnia + pokój + kuchnia + przedpokój + łazienka + wc. Do ekskluzywnego apartamentu przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż po remoncie, kiedy to wymieniono między innymi instalację wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z ujętym w cenie umeblowaniem mieszkania + nowocześnie wyposażoną kuchnią + sprzętem AGD. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury (sklepy, punkty usługowe, przychodni zdrowia). Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają rozległe tereny zielone. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą miejsca parkingowe przy budynku.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-279)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl