slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Los Altos, Orihuela Costa)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Los Altos, Orihuela Costa)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Los Altos, Orihuela Costa (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 715 500 zł i powierzchnia 70 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku wschodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 221 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi znakomitą ofertę dla wielbicieli aktywnego wypoczynku dzięki bliskości terenów rekreacyjnych: górskich/terenowych tras spacerowych, basenów i plaż. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również fenomenalnymi widokami na góry.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje atrakcyjną lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy nieopodal morza (tylko 5 km). Rodziny posiadające samochód docenią na pewno garaż. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: kuchnia + 2 łazienki + schowek + salon + 2 sypialnie + taras.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie nie tylko bezpieczeństwa, ale i komfortu. W jego wnętrzu mamy dla przykładu zainstalowaną klimatyzację. Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest nowy, umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD/RTV. Wnętrza zaprojektowane i zaaranżowane z wyczuciem dobrego smaku.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8683)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl