slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, niedawny, a także imponująca cena 249 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 36,13 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 892 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim nowoczesnym designem, elegancją oraz kompletnym umeblowaniem (bez sprzętu RTV i automatu). Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu do negocjacji. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest perfekcyjnie odremontowane i zaaranżowane z wyczuciem dobrego smaku i gustu:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa imponującym oświetleniem z halogenami i podświetlaną listwą. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy funkcjonalne pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak np. sklepów, szkół, przedszkoli, marketów. Osoby zmotoryzowane zainteresują z pewnością liczne miejsca postojowe. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników są solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne znanej marki. Gorąco polecam i zapraszamy na bezpłatną prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4510)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska@wgn.pl