slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Los Montesinos)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Los Montesinos)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Los Montesinos (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 310 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2020. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 59 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 313 300 zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany z wyczuciem dobrego smaku i gustu. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został programem „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”. Ekskluzywny apartament poszczycić się może znakomitą lokalizacją w pobliżu rozwiniętej infrastruktury: supermarketów, aptek, klubów, restauracji, kawiarni, sklepów. Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest na pewno bliskość renomowanego pola golfowego. Do plaży jest ok. 15 kilometrów. Warto zaznaczyć, że tutejszy klimat zapewnia ponad 300 słonecznych dni w ciągu roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: jadalnia + łazienka + balkon + kuchnia + pokój dzienny + sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również ogromnym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się pod wynajem (zakup inwestycyjny).

Oferujemy obsługę w języku polskim i angielskim. Organizujemy transfer z lotniska, zakwaterowanie oraz wszelkie formalności prawne związane z jego zakupem (opieka prawna, notariusz, kredyt, ubezpieczenie). W ofercie mamy inne luksusowe apartamentu na sprzedaż na Costa Blanca i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-428)

Kontakt:
e-mail: m.wojcik@wgn.pl