slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Manilva)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Manilva)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Manilva (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 117 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 735 zł/m2, co daje 1 373 049 zł za całość (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z dwóch pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może komfortowym i przestronnym wnętrzem, słonecznym balkonem, solarium itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie nobilitującego kompleksu mieszkaniowego, który olśniewa jakością i designem. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje malowniczą lokalizacją z oszałamiającymi widokami z okien ma plaże oraz morze. Przyszli właściciele będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych osiedla:
– egzotycznych ogrodów;
– basenów;
– miejsc do grillowania;
– podziemnego parkingu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-247)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl