slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 44 m2 w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 899 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na czwartym piętrze.

Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje w pierwszej kolejności gwarancją życia na europejskim poziomie w wygodzie i komforcie (klimatyzacja). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: przedpokój + łazienka + balkon + aneks sypialniany + aneks kuchenny + pokój dzienny. Wnętrze oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu jest kompletnie umeblowane/wyposażone.

Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się swoją fantastyczną lokalizacją w samym centrum miasta, na Starym Mieście. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. W zasięgu wzroku popularna galeria handlowa, wyższe uczelnie, sklepy, punkty usługowe. Bardzo polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13909)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl