slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Marbella)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Marbella)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Marbella (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 152 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 20 746 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Budynek o 5 kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 3 153 367 zł i przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem z efektownym oświetleniem LED-ami i innowacyjnym designem, które przenika się z naturalnym otoczeniem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca również praktycznym rozkładem pomieszczeń: taras + przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż wykończony porcelanowymi podłogami.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa urzekającą lokalizacją na prestiżowym osiedlu w sąsiedztwie aż siedemdziesięciu pól golfowych. W okolicy nie brakuje bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego: sklepów, punktów usługowych, ośrodków zdrowia, centr handlowych i szkół. Blisko wydmy i urocza przystań. Cisza i spokój. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje swoim domownikom fantastyczne widoki na morze i pole golfowe. W częściach wspólnych osiedla znajdziemy przepiękne ogrody + 3 baseny + sale gimnastyczne.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-192)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl