slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 2 490 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje dwa pokoje o łącznej powierzchni 54 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 2014 roku. Ekspozycja okien w kierunku południe – wschód – zachód. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje fantastyczną lokalizacją w otoczeniu licznych i niezbędnych w codziennym życiu udogodnień. Są tu punkty usługowe, sklepy, poczta etc. Na osiedlu znajdziemy również miejsce do trzymania rowerów, wózków, place zabaw, siłownię pod chmurką etc. Wokół podziwiać można przepiękne tereny zielone.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko dla klientów bez dzieci i bez zwierząt. Dużą zaletą oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu jest zaprojektowane przez zdolnego architekta wnętrze w modnym stylu „loft”. Wyróżniamy tu dwa poziomy:
NIŻSZY POZIOM: łazienka z wc + kuchnia + taras + pokój dzienny;
WYŻSZY POZIOM: garderoba + sypialnia.
Rodziny posiadające samochód ucieszą liczne, ogólnodostępna miejsca postojowe.

Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia swoim najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa (strzeżone, spokojne osiedle). Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa fantastycznie nasłonecznionym tarasem. Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13935)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl