slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Mijas)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Mijas)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Mijas (Hiszpania). 1 pokój / kawalerka / studio. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 65 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 15 521 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 008 897 zł i przemyślanym rozkładem.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dba monitoring z kamerkami, natomiast komfort zapewnia m.in. ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w niezwykle korzystnym punkcie miasta, zaledwie dwa kilometry od przepięknej, piaszczystej plaży. Dużym atutem dla wielbicieli gry w golfa jest pobliskie pole. W najbliższej okolicy bogate zaplecze handlowo-usługowo-rozrywkowe. To teren niezwykle nobilitującego osiedla apartamentowego.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktycznym pomieszczeniem gospodarczym, a także ogromnym tarasem. Na zmotoryzowanych czeka prywatny garaż. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej majętnym osobom, które przyzwyczajone są do życia na światowym poziomie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-238)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl