slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 560 849 zł i powierzchnia 62 m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 25 175 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy poziom życia, prestiż, wygodę oraz komfort (klimatyzacja). Na rodziny posiadające samochód czekają miejsca postojowe na terenie strzeżonego, podziemnego parkingu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi także doskonałą propozycję zakupu inwestycyjnego z myślą o późniejszym, lukratywnym wynajmie albo/i odsprzedaży ze znacznym zyskiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca także wykończonym z dbałością o każdy szczegół, słonecznym i przestronnym wnętrzem, a także fantastycznym ogrodem. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją fantastyczną lokalizacją blisko plaży, w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego oraz licznych obiektów sportowych (kluby tenisowe, ośrodki jeździeckie, pola do gry w golfa). Bogata oferta części wspólnych osiedla obejmuje m.in. uroczą oazę, baseny, tereny zielone etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje swoim właścicielom niezapomniane widoki z okien na morze. To niewątpliwie jeden z najgorętszych adresów na mapie Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-255)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl