slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Mijas)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Mijas)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Mijas (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 88 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 20 050 zł/m2, co daje 1 764 438 zł za całość (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z dwóch pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom najwyższy poziom życia. Do największych atutów oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zaliczyć można:
– efektowne oświetlenie LED-owe;
– porcelanowe podłogi;
– światowej klasy wyposażenie;
– panele fotowoltaiczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa wysublimowanym stylem wystroju wnętrza opartym na otwartych przestrzeniach, co potęguje wrażenie jasności i przestronności. Do ekskluzywnego apartamentu o sprzedaży przynależy komórka lokatorska + miejsce parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się stosunkowo blisko plaży (8 km). Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje zapierające dech w piersiach widoki na pola golfowe + kompleks sportowy + góry + morze. Przyszli właściciele będą mogli bez skrępowania korzystać z wielu udogodnień znajdujących się w częściach wspólnych, jak np.: siłownie, korty do squasha, korty tenisowe, obiekty rekreacyjne, obiekty sportowe, restauracje, SPA, baseny, ogrody itp. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu również amatorzy gry w golfa. Tuż obok mieści się jeden z najlepszych ośrodków golfowych w całej Andaluzji.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-187)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl