slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Poznań

Apartament do wynajęcia Poznań

Luksusowy apartament do wynajmu w Poznaniu (wielkopolskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Funkcjonalny rozkład, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w odrestaurowanej kamienicy i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1,7 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 51,3 metra kwadratowego.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może klimatycznym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją w modnej dzielnicy, w centrum miasta. Nieopodal znany teatr, budynki Międzynarodowych Targów Poznańskich, wszelkiego rodzaju sklepy oraz usługi zaspokajające codzienne potrzeby. Blisko Rynek Jeżycki, gdzie kupisz świeże owoce i warzywa.

Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany do majętnych, pracujących osób, które cenią niezależność, wygodę, bliskość pełnej infrastruktury, a także urok zabytkowych kamienic. Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– przedsionek;
– korytarz;
– salon/sypialnia;
– aneks kuchenny;
– łazienka.
Ekskluzywny apartament do wynajmu wyposażony jest w antyczne meble, fortepian etc.

Luksusowy apartament na wynajem na co najmniej 12 miesięcy. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 500 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa (1-miesięczny czynsz + podatek VAT).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-118)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl