slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Mijas Costa)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Mijas Costa)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Mijas Costa (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 498 415 zł i powierzchnia 69 m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 21 716 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje swoim domownikom niewiarygodnie piękne widoki z okien oraz tarasu na okolicę. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie lokatorskie oraz miejsce postojowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się słonecznym, jasnym i widnym wnętrzem zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku i zgodnie z najnowszymi trendami.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje egzotycznym, prywatnym ogrodem. W poczet zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy zaliczyć wspaniałą lokalizację na terenie elitarnej inwestycji apartamentowej. Bogata oferta części wspólnych obejmuje: miejskie sady, putting green, kluby towarzyskie, sauny, łaźnie tureckie, bieżnie, siłownie, centra odnowy biologicznej, baseny, tereny zielone, place zabaw dla dzieci itp. To niewątpliwie jedna z najbardziej poszukiwanych okolic na całym Costa del Sol.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-76)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl