slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Orihuel)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Orihuel)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Orihuel (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 652 500 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 92,19 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 078 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją unikatową lokalizacją, która uchodzi za jedną z najlepszych regionów pod względem klimatycznym w całej Hiszpanii. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o olbrzymim potencjale – perfekcyjny zarówno na urlopowe wyjazdy, całoroczne zamieszkanie, jak i lokatę kapitału (wynajem turystom).

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoim śródziemnomorskim wnętrzem z podziałem na:
– 2 łazienki;
– kuchnię;
– taras;
– pokój dzienny;
– 3 sypialnie.

WGN gwarantuje całkowitą obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-130)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl