slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 3 299 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 90 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać 3 komfortowo urządzone pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na IV piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 5 kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może przepięknie zaaranżowanym na 2 poziomach wnętrzem oferującym nowym najemcom życie na europejskim poziomie w komforcie (klimatyzacja) oraz poczuciu bezpieczeństwa. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert prestiżową lokalizacją na Starym Mieście, nieopodal słynnej galerii handlowej i wyższej uczelni. Okolica uważana jest za niesłychanie elegancką.

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu swoim wymuskanym, wystylizowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM 1:
– salon;
– strefa wypoczynkowa;
– balkon;
– strefa kuchenna;
– jadalnia;
– sypialnia;
– łazienka;
– przedpokój;
POZIOM 2:
– sypialnia;
– aneksem do pracy biurowej;
– łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia są w pełni wyposażone i umeblowane. Bardzo polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13542)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl