przestronny pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torrevieja (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 490 000 zł i powierzchnia 40 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 250 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją nowoczesnością, awangardową aranżacją oraz dbałością o detale. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: taras + pokój dzienny + kuchnia + łazienka + sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w pobliżu znanego bulwaru, sto metrów od plaży, w pobliżu centrów handlowych. Blisko stąd do licznych atrakcji turystycznych, pól golfowych. Wisienką na torcie jest na pewno zapierający dech w piersiach widok na morze.

W razie wszelkich pytań, proszę o kontakt mailowy. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-913)

Kontakt:
e-mail: d.wlodara@wgn.pl