nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Torrevieja (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 63 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 12 068 zł/m2. Budynek z 2019 roku o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 760 275 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został znanym i lubianym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim jasnym, widnym, komfortowym i słonecznym wnętrzem zapewniającym światowy poziom komfortu:
łazienka + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. W pomieszczeniach znajdziemy rozprowadzoną instalację klimatyzacji, a także ogrzewania podłogowego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony został w najwyższym standardzie „pod klucz”. Właściciele aut docenią podziemny garaż. Nowi lokatorzy będą mogli korzystać ze znajdującego się w częściach wspólnych basenu i rozległych terenów zielonych. Długą listę zalet oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zamyka perfekcyjna lokalizacja na terenie prestiżowej inwestycji deweloperskiej niecały kilometr od plaży.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9014)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl