widok z salonu na taras przy luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpanii (Costa Blanca, Playa Poniente)

Apartament na sprzedaż Hiszpanii (Costa Blanca, Playa Poniente)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Blanca, Playa Poniente (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Budynek planowany do oddania w 2022 roku o trzydziestu sześciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na wysokim, osiemnastym piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1 156 700 złotych (12 852 zł/mkw.) a także wygodną powierzchnię 90 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 3 łazienki + 3 sypialnie + pokój dzienny + kuchnia + przedpokój. W częściach wspólnych mieści się SPA, siłownia, jacuzzi, a także baseny. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7778)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl