trzy ujęcia stylowego wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 499 000 zł i powierzchnia 95,35 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na I piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 233 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w modnym, loftowym stylu z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– kuchnia
– spiżarnia
– łazienka
– salon
– 3 pokoje
– przedpokój
– 2 balkony.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z pomieszczeniem piwnicznym oraz garażem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł remont w 2020 roku, kiedy to również odmalowano wnętrze. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno liczne miejsca do parkowania przed budynkiem. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na jego zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-996)

Kontakt:
e-mail: k.wawrzyniak@wgn.pl