komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 324 000 zł (4 730 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1978 roku o 5-kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 68,5 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w prestiżowej lokalizacji, na terenie bezpiecznego i kameralnego osiedla. Eleganckie wnętrze i funkcjonalny rozkład pomieszczeń to kolejne z atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu:
– 3 balkony
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– 2 pokoje.
Warto zaznaczyć, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany młodym, pracującym małżeństwom z uczącym się dzieckiem albo dla osób starszych. W otoczeniu rozwinięta infrastruktura (szkoły, przedszkola, żłobki, markety, dyskonty znanych marek, apteki, stacje benzynowe, bankomaty, siłownie, poczta, place zabaw etc.). Blisko do centrum. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje wyposażenie kuchni i łazienki. Reszta wyposażenia pozostaje do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Zapewniamy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną.

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Śląsk Badan Kampczyk. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. (143-2807)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl