slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 38,7 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowego wschodu i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 793 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 379 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje doskonałą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowo-oświatowej. W okolicy mnóstwo dyskontów, centr handlowych, sklepów, marketów, banków, aptek, restauracji, przedszkoli, szkół. Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert odremontowanym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem o następującym układzie: balkon + przedpokój + pokój dzienny + łazienka z wc + kuchnia + sypialnia. Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica. Właściciele aut docenią z pewnością parking pod blokiem. Warto w tym miejscu dodać, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament zostanie umeblowany w 90%. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od przekroczenia progu estetycznie odremontowanym wnętrzem z dbałością o najdrobniejszy nawet szczegół.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zdjęcia prezentują wizualizację wnętrza po remoncie i mogą nieznacznie odbiegać od końcowego efektu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1572)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl