slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 62,53 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 11 514 zł/m2. Budynek z 2021 roku o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 720 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją znakomitą lokalizacją w pobliżu centrum miasta. Nowi lokatorzy mają przez to zagwarantowany dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej, a jednocześnie mogą mieszkać w naturalnym otoczeniu zieleni i stawów (200 m). Swoje miejsce na ziemi znajdą tu również amatorzy ruchu na świeżym powietrzu. Nieopodal przebiega rolkostrada, ścieżki piesze/rowerowe, boisko do siatkówki, korty tenisowe itp. Rodziny z małymi dziećmi docenią za to place zabaw. Lokalizacja gwarantuje łatwy dojazd do DTŚ (3 minuty), a także autostrady A4 (5 minut).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ogromnym potencjałem – doskonale nadje się nie tylko do zamieszkania, ale również jako zakup inwestycyjny z myślą i lukratywnym wynajmie. Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z przynależną piwnicą i miejscem parkingowym w podziemnym parkingu (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z kompletnie nowym wyposażeniem. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zostało gustownie zaaranżowane: przedpokój + łazienka z wc + 2 pokoje + aneks kuchenny + jadalnia + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto znakomitą lokalizacją w nowoczesnym apartamentowcu, na poszukiwanym osiedlu. Nasi eksperci finansowi pomogą bezpłatnie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup tego luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-114)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl