slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 395 tys. zł i powierzchnia 33,91 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2020 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 648 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany do elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy nieopodal centrum Katowic i miast ościennych. W zasięgu wzroku znajdziemy: siłownie, place zabaw, sklepy, przychodnię/szpital, park/las, przedszkole, szkoły.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety) oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja). Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje fantastycznym projektem wnętrza. Warto w tym miejscu dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż oferowany jest wraz z wyposażeniem/umeblowaniem:
– przedpokój;
– łazienka;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– pokój dzienny.
Rodziny posiadające auto mogą dokupić miejsce postojowe. Luksusowy apartament na sprzedaż z estetycznie wykończonym ogrodem na terenie nobilitującego, zamkniętego osiedla.

WGN zapewnia bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2850)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl