slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 459 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 42,97 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 682 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu. Odpowiada za to między innymi rozprowadzona klimatyzacja. Na rodziny posiadające samochód czeka przynależne miejsce parkingowe w hali garażowej (dodatkowo płatne 30 tys. zł). Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w ciekawej lokalizacji z dogodnym dostępem do centrum, punktów usługowych, galerii handlowej, marketów, sklepów, paczkomatów, przychodni zdrowia, przedszkoli, uczelni, szkół etc. W okolicy nie brakuje również ciekawych miejsc rekreacyjnych.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim estetycznie urządzonym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem: korytarz + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Niecodziennie spotykanym atutem jest tu na pewno prywatny ogród. Zainteresowanych zakupem tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zapraszamy do kontaktu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-583)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl