slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 9-kondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 545 000 zł i powierzchnia 61,76 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na IV piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2015 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 824 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności swoim kameralnym, wystylizowanym wnętrzem z ładnym balkonem i przynależnym miejscem parkingowym (dodatkowo płatne 30 000 zł). Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią szybki internet.  Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może bezpieczną i wygodą lokalizacją w otoczeniu wszystkich niezbędnych udogodnień, jak np. dyskonty znanych marek, markety, żłobki, przedszkola, szkoły, place zabaw, siłownie, parki, zbiorniki wodne, ścieżki rowerowe, apteki, przychodnie zdrowia, sklepy, bankomaty, restauracje etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.
Rodziny z małymi dziećmi zainteresuje na pewno znajdująca się w częściach wspólnych wózkownia. Wyposażenie oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu pozostaje do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa dzięki zainstalowanemu domofonowi z szyfratorem. Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3551)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl