slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 779 000 zł (8 467 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2000 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 92 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim przepięknie zaaranżowanym, nowoczesnym, 2-poziomowym wnętrzem z balkonem typu loggia. Kolejne pomieszczenia to:
PARTER:
– łazienka;
– 2 pokoje;
– aneks kuchenny;
– korytarz;
– łazienka;
PIĘTRO:
– 2 łazienki z wc;
– open space pod dodatkowy pokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może idealną lokalizacją wśród nowoczesnych osiedli niskich bloków oraz terenów zielonych. W zasięgu wzroku mieszczą się liczne sklepy, lodziarnie, szkoły, przedszkola, żłobki, kościoły, punkty usługowe, supermarkety, parki, place zabaw oraz miejsca do uprawiania różnych sportów. Posiadacze czworonogów docenią na pewno ogrodzony wybieg dla psów. Ciekawostką jest także pobliska wieża widokowa. Rodziny posiadające samochód docenią bardzo dużą liczbę ogólnodostępnych i bezpłatnych miejsc parkingowych przed blokiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, za do odpowiada domofon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony w wiele nowoczesnych gadżetów, jak np. światłowód. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Serdecznie zapraszamy na prezentację do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1406)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl