slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 45,87 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 5 864 zł/m2. Kamienica o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 269 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności estetycznie wykończonym wnętrzem, które niedawno zostało gustownie odremontowane: przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + schowek + pokój dzienny + kuchnia. Właściciele aut docenią z pewnością miejsca parkingowe na terenie obiektu. Ciekawostką jest z kolei niecodziennie spotykana dla lokatorów wspólna strefa relaksu (ogród). Z ekskluzywnym apartamentem do sprzedaży związany jest udział w częściach wspólnych budynków i urządzeń oraz prawo współwłasności gruntu.

Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje atrakcyjną lokalizacją z dogodnym dojazdem do centrum. Wokół galeria handlowa, sklepy, domy kultury, obiekty sportowe, przedszkola, punkty usługowe. Ekskluzywny apartament na sprzedaż oczarowuje dużym potencjałem inwestycyjnym (dochodowy wynajem). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Kupując ten luksusowy apartamentu za pomocą WGN Orzesze, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów, zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Więcej informacji udzielę mejlowo lub/i w czasie prezentacji. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź wykończenie nieruchomości, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Klienci naszego biura objęci są programem lojalnościowym firmy Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów i materiałów do przeprowadzenia prac modernizacyjnych lub remontu nowo nabytej nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-45)

Kontakt:
e-mail: klaudia@wgn.pl