slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 769 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 80,6 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północ–południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 465 tys. zł oraz położenie na drugim piętrze.

Luksusowy apartament do sprzedaży perfekcyjny zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycje (lukratywny wynajem, lokata kapitału). Ekskluzywny apartament na sprzedaż ogrzewany gazowo. Dla rodzin posiadających samochód przygotowano liczne miejsca parkingowe w okolicy budynku. Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się estetycznie urządzonym, wytwornym wnętrzem o następującym rozkładzie: weranda, wc, łazienka, przedpokój, spiżarnia, sypialnia, kuchnia, pokój, pokój dzienny. Dużym udogodnieniem jest na pewno dostęp do strychu/suszarni oraz przynależne pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje elitarną lokalizacją w centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki: restauracje, sklepy, ośrodek zdrowia, kościół, kino, piekarnia, szkoła, przedszkole i Starówka. W okolicy nie brakuje terenów zielonych, rekreacyjnych oraz obiektów sportowych (boiska, ścieżki rowerowe). Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Zmotoryzowani mają możliwość kontynuacji najmu garażu w pobliskim budynku.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14155)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl