slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 63 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 286 zł/m2. Budynek z 1975 roku o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 459 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją na terenie bezpiecznego, cichego i spokojnego osiedla, tuż przy Dolinie 5 Stawów. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe: punkty usługowe, dyskonty, markety, sklepy, przedszkola, szkoły. To wymarzone miejsce dla zamożnych wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu, których ucieszą pobliskie miejsca do uprawiania sportów wodnych, stanica żeglarska, kąpieliska, ścieżki rowerowe etc. Właściciele aut docenią z pewnością miejsca parkingowe pod blokiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe + domofon) oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje imponujące widoki na przepiękny staw. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto pieczołowicie odremontowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem: balkon + przedpokój + łazienka + wc + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27449)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl