slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 74 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 203 zł/m2. Kamienica z 1960 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 459 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa imponującą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: punktów usługowych, restauracji, marketów, sklepów etc. Dla spacerowiczów i rodzin z małymi dziećmi, a także seniorów przygotowano ładne aleje w parku. Ekskluzywny apartament na sprzedaż łącznie z przynależnymi czterema pomieszczeniami gospodarczymi oraz piwnicą. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje meble kuchenne na wymiar z wyposażeniem + szafę wnękową w przedpokoju oraz sypialni.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort. O to pierwsze dba monitoring, natomiast gwarancją komfortu jest rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa ponadto odremontowanym z zachowaniem dbałości o każdy detal wnętrzem: przedpokój + łazienka + taras + kuchnia + 2 sypialnie + salon.

Kupujący ponosi następujące koszty związane z zakupem luksusowego apartamentu: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-606)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl