slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, siedmiokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 29,1 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 19 897 zł/m2, co daje 579 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2019 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w stylu glamour i bardzo ekonomiczny w utrzymaniu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca komfortowym i zadbanym wnętrzem zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku. Praktyczny układ pokoi i pomieszczeń obejmuje: sypialnię + pokój dzienny + kuchnię + taras + łazienkę z wc. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest doskonała lokalizacja nieopodal autostrady A4. Lokalizacja łączy życie w centrum dużego miasta ze spokojem i bliskim kontaktem z naturą. Osoby dysponujące więcej niż jednym samochodem zainteresują na pewno dwa miejsca postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne: 65 tys. zł). Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje pełne, widoczne na zdjęciach sprzęty.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa olbrzymim potencjałem komercyjnym, ponieważ perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, lukratywnym wynajmie. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje niezapominane widoki z okien oraz tarasu na park oraz staw. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. WGN to największy koncern obrotu nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Jeśli zostaniesz nowym właścicielem luksusowego apartamentu, otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości oraz Leroy Merlin, a w nim m.in. 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin. Promocja dla kredytobiorców. Tylko w naszym biurze. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego Doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 tys. zł, może otrzymać darmowo: niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu lub roczne, obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości. Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-197)

Kontakt:
e-mail: m.jata@wgn.pl