slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 27,88 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 16 463 zł/m2. Budynek z 2023 roku o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 459 tys. zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż jest nowy i dotychczas nie był przez nikogo zamieszkały. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa gustownie zaaranżowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia + balkon + przedpokój + łazienka. Wnętrze oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu jest estetycznie umeblowane. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością przynależne, naziemne miejsce postojowe (dodatkowo płatne 30 tys. zł).

Luksusowy apartament do sprzedaży oferuje przyszłym właścicielom nie tylko wysoki komfort życia, ale także bezpieczeństwo. Odpowiada za to m.in. domofon z systemem otwierania drzwi za pomocą breloka zbliżeniowego. Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym singlom, majętnym parom oraz bogatym biznesmenom, którzy chcieliby potraktować go jako bezpieczną lokatę kapitału z myślą o dochodowym wynajmie. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również urzekającą lokalizacją w cichej, zielonej i niezwykle uroczej okolicy. Lokalizacja oferuje zarówno wygodę, jak i nieskrępowany dostęp do bogatego zaplecza handlowo-usługowego: punktów usługowych, sklepów, przedszkoli, szkół, żłobków, placów zabaw, salonów kosmetycznych, stref fitness itp.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną stanu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1844)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl