slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na IV piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 5-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 44 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 114 zł/m2, co daje 225 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także nowocześnie i stylowo zaprojektowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój;
– balkon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z umeblowaniem i przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze zostało przepięknie odremontowane z dbałością o każdy detal. W trakcie prac remontowych wymienione zostały również instalacje (wodna oraz elektryczna), stolarka okienna i drzwiowa.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. Znajdziemy tu: szkoły, przedszkola, szpital, sklepy, targ i punkty usługowe. Wokół cisza i spokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Na koniec warto wspomnieć o ważnym, acz nieczęsto podkreślanym atucie, to znaczy spokojnym i miłym sąsiedztwie.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje także olbrzymim potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny. Jeśli zostaniesz nowym właścicielem tego ekskluzywnego apartamentu, otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości oraz Leroy Merlin, a w nim m.in. 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin. Promocja dla kredytobiorców. Tylko w naszym biurze. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 tys. zł, otrzyma darmowo: niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu + roczne, obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości. Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie. O szczegóły promocji zapytaj naszego agenta. Nie zwlekaj, umów się już dziś na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu. Zapraszamy również do naszego oddziału.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu nie zawiera usług pośrednika i notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-84)

Kontakt:
e-mail: a.szysz-kwasniak@wgn.pl