slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, a także imponująca cena 229 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na III piętrze i liczy 41,13 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 568 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim lokatorom najwyższy stopień bezpieczeństwa (szyfrowany domofon) oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje także swoim wytwornym i stylowo wykończonym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia: pokój dzienny + balkon + sypialnia + kuchnia z aneksem + przedpokój + łazienka z wc. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Rodziny z małymi dziećmi mogą korzystać z wózkarni.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z kompletnym umeblowaniem oraz wyposażeniem (w cenie). Na osoby zmotoryzowane czeka miejsce parkingowe przed budynkiem. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje dodatkowo fantastyczną lokalizacją blisko rzeki, parków, przedszkoli, żłobków, szkół, sklepów, punktów usługowych etc. Zapraszamy serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu bądź jego remont, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-421)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl