slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 636 tys. zł (10 783 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2018 roku o sześciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 58,98 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północny wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim przepięknym tarasem, eleganckim wnętrzem oraz gwarancją życia na światowym poziomie. Na amatorów ruchu na świeżym powietrzu, a w szczególności rowerowych eskapad, czeka rowerownia w częściach wspólnych. Dużym ułatwieniem z kolei dla rodzin z małymi dziećmi będzie wózkownia. Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią najszybszy, światłowodowy internet + telewizję kablową.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje perfekcyjną lokalizacją w ciekawej okolicy. Blisko stąd do przychodni zdrowia, kin, obiektów sportowych, szkoły, przedszkola, marketów, galerii handlowych, dyskontów znanych sieci, sklepów, bankomatów, żłobków, placów zabaw, aptek. W pobliżu znajdziemy również siłownie i ścieżki rowerowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje wystylizowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem, gdzie znajdziemy: łazienkę + sypialnię + taras + przedpokój + kuchnię + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia mieszkańcom życie na imponującym poziomie z licznymi udogodnieniami. Niecodziennie spotykanym rozwiązaniem podnoszącym komfort użytkowania jest np. ogrzewanie podłogowe. Rodziny posiadające samochód docenią naziemne miejsce postojowe przy budynku (dodatkowo płatne). Za bezpieczeństwo właścicieli, ich rodzin, a także gości odpowiada nie tylko domofon i recepcja, ale w pierwszej kolejności profesjonalna ochrona + zewnętrzny monitoring. Wyposażenie oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu do negocjacji indywidualnie z właścicielem.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3462)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl