slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, a także imponująca cena 269 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 4 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na III piętrze i liczy 61,14 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 400 zł/m2. Rynek /wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż z niecodziennie spotykanymi aż dwoma balkonami. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoim nowoczesnym, 2-poziomowym wnętrzem:
POZIOM 1: salon + kuchnia + 2 balkony + przedpokój + łazienka z wc;
POZIOM 2: duży pokój + sypialnia.
Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest szyfrowany domofon.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno liczne miejsca parkingowe bezpośrednio przy budynku. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera częściowe umeblowanie. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoją atrakcyjną lokalizacją nieopodal przedszkola, szkoły, placu zabaw, sklepu popularnej sieci oraz rozległych terenów zielonych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym rodzinom, które cenią najwyższy standard, luksus, spokojną okolicę oraz szeroki dostęp do pełnej infrastruktury. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje wciąż do negocjacji. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie za prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www. wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-441)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl