slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w jedenastokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 397 500 zł i powierzchnia 64,85 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na siódmym piętrze z ciekawą ekspozycją okien na cztery strony świata. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1980 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 130 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z opcją pozostawienia zastanego w nim komfortowego wyposażenia (do negocjacji z właścicielem). Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim lokatorom najwyższy stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa monitoring i domofon z szyfratorem. Dużym udogodnieniem jest także rozprowadzona w pokoju gościnnym klimatyzacja. Funkcjonalny rozkład pozostałych pomieszczeń i pokoi prezentuje się następująco:
– 2 balkony;
– wc;
– kuchnia;
– łazienka;
– pokój dzienny;
– 3 sypialnie;
– garderoba.
Rodziny posiadające samochód na pewno docenią parking przy budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa ponadto wygodną i atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury. Znajdziemy tu: bankomaty, szpital, przychodnię zdrowia, apteki, ścieżki rowerowe, stawy, zbiorniki wodne, tereny zielone, kina, siłownie, place zabaw, szkoły, przedszkola, żłobki, targowisko z ekologiczną żywnością, dyskonty znanych marek, sklepy, centra handlowe etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3572)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl