slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 51,9 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 5 588 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 290 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją rewelacyjną lokalizacją wśród miejskiej, rozbudowanej infrastruktury (restauracje, szkoły, markety, żłobek, przedszkole, punkty usługowe, sklepy). Na rodziny posiadające samochód czekają ogólnodostępne miejsca parkingowe. Jest również możliwość parkowania na wspólnym podwórku.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym oraz opcją korzystania ze wspólnego pomieszczenia strychowego. Na osobną uwagę zasługuje przepięknie odremontowane i zadbane wnętrze tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi obejmuje:
– łazienkę z wc;
– przedpokój;
– spiżarnię;
– kuchnię;
– sypialnię;
– pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (szyfrowany domofon). Na koniec warto podkreślić, elitarną lokalizację w centrum miasta. Cena ekskluzywnego apartamentu zawiera częściowe umeblowanie i podlega negocjacjom. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN gwarantuje pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży gwarantuje obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-451)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl